شعارسال: حسین معین‌آبادی ظهر امروز در جلسه ستاد هفته پژوهش که در سالن جلسات معاونت سیاسی استانداری برگزار شد، با اشاره به جوایز پژوهشگران برگزیده استان اظهار کرد: باید این جوایز را خود دانشگاه‌ها و ادارات مربوطه تهیه کنند، اگر بتوانیم پولی را برای هفته پژوهش تامین کنیم آن را به هزینه‌های عمومی برگزاری این هفته اختصاص خواهیم داد.

وی ادامه داد: وزارت علوم و وزارت کشور هم هیچ مبلغی را برای برگزاری هفته پژوهش در استان قم اختصاص ندادند، مسئله کمبود منابع مالی مشکل همه دستگاه‌های استان است، البته مدیران ارشد استان قول‌هایی را برای تامین بودجه موردنیاز این هفته داده‌اند، اما باید در برنامه‌ریزی اصل را بر عدم تامین آن بودجه گذاشت.

مدیرکل سیاسی استانداری قم در پایان خاطرنشان کرد: برخی از کمیته‌های ستاد هفته پژوهش هزینه بیشتری را نسبت به کمیته‌های دیگر دارند که باید به این مسئله توجه کرد، همچنین در خصوص هزینه‌هایی که ادارات برای برنامه‌های هفته پژوهش صرف می‌کنند باید فکری کرد.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: 14 آذر 1395، کدخبر: 13950914001070، www.farsnews.comSource link

منبع: شعار سال