شعار سال:مسئول کاروان زیارت پیاده امام رضا(ع) گفت: هم‌زمان با دهه کرامت شانزدهمین کاروان «از بهشت تا بهشت» با پای پیاده راهی حرم امام رئوف شدند.
هادی خادم حسینی اظهار داشت: کاروان زیارتی از بهشت تا بهشت برای شانزدهمین سال متوالی عازم مشهد مقدس شد.

وی بیان کرد: کاروان زیارتی از بهشت تا بهشت هر ساله با استقبال ارادتمندان به ساحت امام رضا(ع) با پای پیاده شهر قم تا مشهدالرضا(ع) را طی می‌کند.

مسئول کاروان زیارت پیاده امام رضا(ع) تصریح کرد: انعقاد برنامه‌های فرهنگی و دوره‌های آموزشی مهدی یاوری و برگزاری مراسمات مذهبی در شهرهای مسیر از مهم‌ترین فعالیت‌های شانزدهمین کاروان پیاده‌روی «از بهشت تا بهشت» به شمار می‌رود.

خادم حسینی با بیان اینکه کاروان پیاده‌روی از بهشت تا بهشت تا فردا در استان قم است و ظهر فردا به استان تهران می‌رسد و بعد از ظهر فردا در استان سمنان حضور دارد ادامه داد: کاروان پیاده‌روی از بهشت تا بهشت با 150 نفر از شهر قم راهی مشهد الرضا(ع) شد که با هماهنگی صورت گرفته عاشقان هشتمین اختر تابناک ولایت از شهرهای دیگر به کاروان ملحق شده و این کاروان زیارتی با 350 نفر به مشهد می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شانزدهمین کاروان پیاده‌روی حرم امام رضا(ع) با شعار «از بهشت تا بهشت» قرار است پس از عبور از شهرهای گرمسار، سمنان، دامغان، شاهرود، سبزوار و نیشابور در دومین روز از مردادماه سال جاری مقارن با ایام زیارت مخصوص امام رضا(ع) به شهر مقدس مشهد برسد.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم،تاریخ انتشار:14تیر1398،کدخبر:2047186،www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی: