شعارسال: برخی عنوان می‌کنند گوشت مرغ‌های تنظیم بازار کیفیت لازم را ندارد و گاهی اوقات بعد از خرید، در حین شستن متوجه شده‌اند که فاسد است و قابل خوردن نیست.

این افراد می‌گویند وقتی دست به گوشت مرغ می‌زنند بافت‌های آن جدا می‌شود و یا حفره‌هایی بزرگی ایجاد شده که انگار نیم‌پز است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان در این خصوص اظهار کرد: چنین گزارش‌هایی به سازمان تعزیرات حکومتی اعلام نشده تا در این زمینه ورود کنیم اما اگر شهروندان به این مشکلات برخوردند به ما اطلاع دهند تا بلافاصله گشت‌های سیار را به محل ارسال کنیم و برخورد لازم صورت گیرد.

«علیرضا حسن‌پور» با اشاره به اینکه در صورت ارائه گزارش بازرسان اداره تعزیرات حکومتی به همراه بازرسان اداره دامپزشکی و مرکز بهداشت به محل اعزام می‌شوند تا آزمایش‌های لازم صورت گیرد گفت: اگر گوشت‌ مرغ کیفیت لازم را نداشته باشد و به هر دلیلی قابلیت مصرف نباشد، با متخلفان برخورد خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه از یک منبع غیرموثق شنیده‌ایم که گوشت‌ مرغ‌ منجمد را آب کرده و به عنوان گوشت مرغ‌ تازه می‌فروشند اما تاکنون موردی توسط تعزیرات حکومتی استان کشف نشده است تاکید کرد: اگر به چنین مواردی برخورد کنیم شدیدترین مجازات را برای متخلفان در نظر خواهیم گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان با تاکید به اینکه مردم در صورت مشاهده تخلف، موارد را از طریق سامانه رسیدگی به شکایات تعزیرات حکومتی اطلاع دهند افزود:‌ تنها با دادن آدرس دقیق وقوع تخلف می‌توان رسیدگی کرد و صرف اظهارت نمی‌توان اقدامی انجام داد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری تحلیلی حکیم مهر ، تاریخ انتشار: 3 تیر 1398 ، کدخبر: 50029 ، www.hakimemehr.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی: