کد خبر: 27105
تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸

شعارسال: سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه درباره آخرین وضعیت امنیت مرزهای کشور اظهار کرد: «در مرزهای امنیتی و حساس در شمال غرب، جنوب شرق و غرب کشورمان حضور مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچون گذشته محکم با صلابت و اقتدار ادامه دارد». وی با تأکید بر اینکه مرزهای

مرزهای ایران جزو امن‌ترین مرزهای منطقه است

شعارسال: سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه درباره آخرین وضعیت امنیت مرزهای کشور اظهار کرد: «در مرزهای امنیتی و حساس در شمال غرب، جنوب شرق و غرب کشورمان حضور مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچون گذشته محکم با صلابت و اقتدار ادامه دارد».

وی با تأکید بر اینکه مرزهای ما جزو امن‌ترین مرزهای منطقه است، ادامه داد: این حضور روز به روز چشمگیرتر، بااقتدارتر و باعظمت‌تر خواهد بود و هر نگاه چپی را دشمنان داخلی و خارجی نسبت به امنیت و مرزهای کشورمان با صلابت و اقتدار نیروهای سپاه پاسداران مواجه خواهند شد.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه گفت : سیدحسن نصرالله صادق‌ترین مرد بر روی زمین است و این را صهیونیست‌ها هم می‌دانند.

وی درباره مذاکرات اعلام کرد: «دشمن از روی ترس مسائلی همچون مذاکره را مطرح می‌کند و این به‌نوعی یک فرار به جلو است که آن‌ها با این سناریو درصدد طرح مسائل این‌گونه هستند».

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 16 شهریور 1398 ، کدخبر: 411858 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها