کد خبر: 27183
تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷

شعارسال: احسان قاضی‌زاده هاشمی رئیس فراکسیون فضای مجازی مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت نظام جامع رسانه‌ها گفت: به نظر می‌رسد که باید نمایندگان مجلس به دنبال طرح نظام جامع رسانه‌ای باشند و انتظار کشیدن از اقدامات دولت دیگر بس است. وی افزود: وقتی بعد از چهار دوره مجلس دولت بنایی برای ارائه لایحه نظام

به احتمال زیاد بررسی نظام جامع رسانه‌ها به مجلس بعدی می‌کشد

شعارسال: احسان قاضی‌زاده هاشمی رئیس فراکسیون فضای مجازی مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت نظام جامع رسانه‌ها گفت: به نظر می‌رسد که باید نمایندگان مجلس به دنبال طرح نظام جامع رسانه‌ای باشند و انتظار کشیدن از اقدامات دولت دیگر بس است.

وی افزود: وقتی بعد از چهار دوره مجلس دولت بنایی برای ارائه لایحه نظام جامع رسانه‌ها ندارد به نظر می‌رسد که بهتر است خود مجلس ورود کند.

رئیس فراکسیون فضای مجازی مجلس تصریح کرد: به احتمال زیاد بررسی نظام جامع رسانه‌ها به مجلس بعدی می‌کشد و هیچ امیدی به ارائه لایحه از سوی دولت فعلی به مجلس نداریم.

قاضی‌زاده هاشمی اظهار داشت: نه به دولت درباره ارسال لایحه نظام رسانه‌ای امیدواریم و نه به دوستان دیگر.

وی گفت: با وزرای ارشاد در دولت‌های یازدهم و دوازدهم بیش از چهار بار درباره نظام جامع رسانه‌ای صحبت کرده‌ایم که در این باره هم با آقای جنتی و هم با آقای صالحی امیری و هم با صالحی گفت‌وگو کرده‌ایم که هر کدام از آنها سه ماه برای ارسال این لایحه فرصت خواستند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار: 16 شهریور 1398 ، کدخبر: 13980612000893 ، www.farsnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها