کد خبر: 26799
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

شعارسال: دست‌کم هفت شهروند فلسطینی در جریان یورش نظامیان صهیونیست به برخی مناطق کرانه باختری بازداشت شدند. خبر دیگر اینکه عباس زکی عضو کمیته مرکزی جنبش فتح به المیادین گفت صحنه حضور نتانیاهو در شهر الخلیل، رهبری ترسو و به هم ریخته و متزلزل را نشان داد. وی افزود کاری که نتانیاهو انجام داد، نادیده

یورش مجدد نظامیان صهیونیست به کرانه باختری

شعارسال: دست‌کم هفت شهروند فلسطینی در جریان یورش نظامیان صهیونیست به برخی مناطق کرانه باختری بازداشت شدند.

خبر دیگر اینکه عباس زکی عضو کمیته مرکزی جنبش فتح به المیادین گفت صحنه حضور نتانیاهو در شهر الخلیل، رهبری ترسو و به هم ریخته و متزلزل را نشان داد.

وی افزود کاری که نتانیاهو انجام داد، نادیده گرفتن هر دوستی که او در سطح عربی و منطقه‌ای و بین المللی داشت،‌بود.

زکی خواستار تغییر در رویکرد و شیوه تشکیلات خودگردان در قبال اقدامات نتانیاهو شد .

وی تصریح کرد پیروزی محور مقاومت، پیروزی مسئله فلسطین است.

از سوی دیگر سخنگوی جنبش حماس در واکنش به ادعاهای نتانیاهو مبنی بر اینکه شهر الخلیل تا ابد تحت سیطره اشغالگران باقی خواهد ماند، تاکید کرد این اظهارات دقیقا شبیه توهمی است که استعمارگران در تلاش برای اشغال دائمی سرزمین فلسطین داشتند و سران استعمار همواره تلاش می‌کردند که این توهم را به شهرک‌نشینان رژیم بفروشند، همان کاری که امروز نتانیاهو انجام می‌دهد.

وی خاطر نشان کرد تمام تجارب و منطق حرکت تاریخ با قاطعیت اثبات می‌کند که این توهم با مبارزه ملت‌ها بر باد خواهد رفت و این همانی است که قطعا در انقلاب ملت ما علیه اشغالگران رخ خواهد داد.

وی افزود آن کس که برای ابد باقی خواهد ماند، ملت فلسطین صاحب سرزمین و حق است و اشغالگری رو به زوال و نابودی است.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: 14 شهریور 1398 ، کدخبر: 2090845 ، www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها