کد خبر: 26578
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

شعارسال : «میت رامنی»، نماینده جمهوری‌خواه آمریکایی درباره برجام گفت: من هرگز از توافقی که باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا انجام داد حمایت نکردم و همان زمان هم اعلام کردم که امضای چنین توافقی اشتباه بزرگی بود.  وی در ادامه اظهارات خود مدعی شد: من در آن زمان تصور می‌کردم چنین توافقی کامل نیست و

میت رامنی : توافق برجام اشتباه بزرگ اوباما

شعارسال : «میت رامنی»، نماینده جمهوری‌خواه آمریکایی درباره برجام گفت: من هرگز از توافقی که باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا انجام داد حمایت نکردم و همان زمان هم اعلام کردم که امضای چنین توافقی اشتباه بزرگی بود. 

وی در ادامه اظهارات خود مدعی شد: من در آن زمان تصور می‌کردم چنین توافقی کامل نیست و توافقی را می‌خواستم که اطمینان حاصل کند که ایران هرگز به قدرت هسته‌ای تبدیل نمی‌شود. ترامپ از این توافق به همین دلیل خارج شد و به اعمال تحریم‌ها پرداخت تا ایران را به این نقطه برسانیم.

«میت رامنی» اضافه کرد: من در ابتدا فکر نمی‌کردم تحریم‌ها بدون حمایت اروپا موفق شود اما اکنون متوجه شده‌ام تحریم‌های ترامپ علیه ایران بدون کمک اروپا هم بسیار موفق بوده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری مشرق ، تاریخ خبر 13 شهریور 98 ، کد خبر : 989807 ، www.mashreghnews.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها