کد خبر: 26088
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵

شعارسال: در حالی که ۱۰ روز دیگر به آغاز رقابت‌های جهانی کشتی زمان باقی مانده است، اتفاقات زیادی در تیم ملی کشتی آزاد رقم خورد. با توجه به مصدومیت‌ رضا یزدانی و عدم آمادگی جسمانی‌اش، در نهایت یزدانی با اعلام بیانیه‌ای از حضور در این رقابت‌ها کناره‌گیری کرد. بدون شک جدی‌ترین گزینه برای جایگزینی یزدانی،

چه کسانی به جای یزدانی و هادی روی تشک می‌روند؟

شعارسال: در حالی که ۱۰ روز دیگر به آغاز رقابت‌های جهانی کشتی زمان باقی مانده است، اتفاقات زیادی در تیم ملی کشتی آزاد رقم خورد. با توجه به مصدومیت‌ رضا یزدانی و عدم آمادگی جسمانی‌اش، در نهایت یزدانی با اعلام بیانیه‌ای از حضور در این رقابت‌ها کناره‌گیری کرد. بدون شک جدی‌ترین گزینه برای جایگزینی یزدانی، علی شعبانی در وزن ۹۷ کیلوگرم است. شعبانی در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه در تیرماه سال جاری برگزار شد توانست به مدال نقره برسد و به نظر می‌رسد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، پرویز هادی جدی‌ترین گزینه در دسته سنگین‌وزن بود، هادی در اواخر مردادماه سال جاری از ناحیه کمر به شدت دچار درد شد و با توجه به مصدومیت‌های پیاپی که داشت، نتوانست برای حضور در میدان جهانی به آمادگی قابل قبولی برسد از همین روی اردوی تیم ملی را ترک کرد تا بتوانند در دیگر مسابقات با آمادگی کامل به میدان برود. پس از هادی امیرحسین زارع و یدالله محمدی در این وزن دو گزینه پیش روی کادر فنی هستند. با توجه به عملکرد خوب زارع در رقابت‌های جهانی جوانان و کسب مدال نقره توسط این کشتی‌گیر، به نظر می‌رسد جدی‌ترین گزینه برای جایگزینی هادی باشد. طبق اعلام مدیر تیم‌های ملی، ظرف ۲۴ ساعت آینده کشتی‌گیران اعزامی به جهانی مشخص خواهد شد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 9 شهریور 1398 ، کدخبر: 413310 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها