کد خبر: 25837
تاریخ انتشار: جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱

شعار سال: محمدرضا پورابراهیمی درباره آخرین وضعیت اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار کرد: اصلاح این قانون در کمیسیون اقتصادی هنوز تمام نشده است. وی افزود: بعد از این‌که در اواخر سال ۹۷ نظرات قوه قضائیه درباره قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز دریافت شد، اصلاح آن در دستور کار کمیسیون

اصلاحات قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز خلأهای قانونی قاچاق را برطرف می‌کند

شعار سال: محمدرضا پورابراهیمی درباره آخرین وضعیت اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار کرد: اصلاح این قانون در کمیسیون اقتصادی هنوز تمام نشده است.

وی افزود: بعد از این‌که در اواخر سال ۹۷ نظرات قوه قضائیه درباره قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز دریافت شد، اصلاح آن در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفت و تاکنون بخش‌های زیادی از این قانون اصلاح شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به‌زودی به صحن مجلس می‌آید، تصریح کرد: یقیناً اصلاحات صورت گرفته کمک می‌کند تا خلأهای قانونی و موضوعات ضمانت اجرایی در قانون تقویت شود و پیش‌بینی می‌کنم بخش عمده‌ای از مشکلات در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اصلاحیه قانون حل شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا، تاریخ انتشار 8 شهریور 98، کد خبر: 412178، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها