کد خبر: 25710
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۲

شعار سال: سردار محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ درباره اقدامات صورت گرفته توسط گشت‌های محله محور گفت: مدتی است این گشت‌ها با هماهنگی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در حال اجرا است. وی با بیان این‌که این گشت‌ها در اکثر نواحی تهران و سایر شهرستان‌ها انجام و دستاوردهای خوبی را به‌همراه

گشت‌های محله محور با اراذل و اوباش، کیف قاپ‌ها برخورد می‌کنند

شعار سال: سردار محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ درباره اقدامات صورت گرفته توسط گشت‌های محله محور گفت: مدتی است این گشت‌ها با هماهنگی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در حال اجرا است.

وی با بیان این‌که این گشت‌ها در اکثر نواحی تهران و سایر شهرستان‌ها انجام و دستاوردهای خوبی را به‌همراه داشته است، ادامه داد: در محله‌های مختلف تقدیر و تشکر مردم از نیروهای بسیج را شاهد بودیم و در تهران موارد مختلفی داشتیم که در حین گشت زنی با اراذل و اوباش، کیف قاپ‌ها و… برخورد مناسب به عمل آمده است.

فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران اضافه کرد: امروز گشت‌های محله محور در مناطق کاملاً جا افتاده و قوه قضائیه و نیروی انتظامی از حضور این گشت‌ها استقبال می‌کنند.

سردار یزدی با اشاره به تحولات اخیر سوریه افزود: صهیونیست‌ها همیشه حامی گروه‌های تروریستی و تکفیری بوده و تجاوز رژیم صهیونستی به سوریه برای منحرف کردن افکار عمومی است.

فرمانده سپاه تهران یادآور شد: رژیم صهیونیستی به‌خوبی می‌داند که این‌گونه اقدامات نتیجه‌ای در پی نخواهد داشت و جبهه مقاومت هیچ خوفی از آن‌ها ندارد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا، تاریخ انتشار 7 شهریور 98، کد خبر: 412266، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها