کد خبر: 25663
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲

شعار سال: کمتر از یکساعت پس از اعلام کناره گیری سناتور «کرستن گیلیبراند» از رقابتهای مقدماتی حزب دموکرات، رئیس جمهوری آمریکا این سناتور ایالت نیویورک را به باد استهزا گرفت. «دونالد ترامپ» روز چهارشنبه در یک پیام توئیتری نوشت: «امروز روز غم انگیزی برای دموکراتهاست، کرستن گیلیبراند از رقابتهای مقدماتی [حزب دموکرات] برای انتخابات ریاست

واکنش تمسخرآمیز ترامپ به کناره گیری سناتور«گیلیبراند» از رقابت ها

شعار سال: کمتر از یکساعت پس از اعلام کناره گیری سناتور «کرستن گیلیبراند» از رقابتهای مقدماتی حزب دموکرات، رئیس جمهوری آمریکا این سناتور ایالت نیویورک را به باد استهزا گرفت.

«دونالد ترامپ» روز چهارشنبه در یک پیام توئیتری نوشت: «امروز روز غم انگیزی برای دموکراتهاست، کرستن گیلیبراند از رقابتهای مقدماتی [حزب دموکرات] برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری کرده است. خوشحالم که آنها هرگز نفهمیدند گیلیبراند تنها کسی بود که به راستی از او می ترسیدم».

گفتنی است سناتور «کِرستن گیلیبراند» از ایالت نیویورک آمریکا پس از عدم موفقیت در جلب آرای عمومی و راه یافتن به سومین دور مناظرات روز چهارشنبه به رقابت خود برای کسب نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا پایان داد.

مدیر کمپین انتخاباتی این سناتور دموکرات در یادداشتی که در اختیار رسانه ها قرار گرفت، نوشت: «با گذشت بیش از هشت ماه، و با روشن شدن اینکه سناتور کرستن گیلیبراند به عرصه مناظرات ماه سپتامبر راه نخواهد یافت، کمپین انتخاباتی وی برای ریاست جمهوری امروز به حالت تعلیق در می آید».

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار 7 شهریور 98، کد خبر: 4705400، www.mehrnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها