کد خبر: 25674
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

شعار سال: معصومه ابتکار روز پنجشنبه افزود: هدف از برگزاری این دوره آموزشی، افزایش توان افزایی و مهارت زنان برای حضور در مجامع بین المللی است. وی یادآور شد: دوره ملیکا در سال های ۷۷، ۷۸، ۸۲ و ۸۳ به ترتیب با ۳۰۰، ۶۰۰، ۲۵۲ و ۵۰۰ نفر متقاضی برگزار شد و حال پس از

مدیران زن مهارت حضور در مجامع بین‌المللی را آموزش می‌بینند

شعار سال: معصومه ابتکار روز پنجشنبه افزود: هدف از برگزاری این دوره آموزشی، افزایش توان افزایی و مهارت زنان برای حضور در مجامع بین المللی است.

وی یادآور شد: دوره ملیکا در سال های ۷۷، ۷۸، ۸۲ و ۸۳ به ترتیب با ۳۰۰، ۶۰۰، ۲۵۲ و ۵۰۰ نفر متقاضی برگزار شد و حال پس از ۱۵ سال، پنجمین دوره در دولت تدبیر و امید برگزار خواهد شد.

ابتکار ادامه داد: این دوره در راستای امضای تفاهمنامه مشترک میان معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و وزارت امور خارجه و با هماهنگی دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه در این دانشکده برگزار می شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: این دوره خاص بانوان مدیر است که با فراخوان سراسری از سازمان های دولتی، اقدام به جذب آنان در دوره آموزش ملیکا صورت می گیرد.

وی با اشاره به این که بخشی از هزینه این دوره بر عهده معاونت امور زنان خواهد بود، گفت: مابقی شهریه با تخفیف بر عهده بانوانی است که در این دوره شرکت خواهند کرد.

ابتکار ضمن ابراز امیدواری از موفق بودن دوره های این چنینی، اظهار داشت: این دوره در تهران و در شهریور ماه برگزار می شود که در صورت ارزیابی مثبت از این دوره ها، در سال های آتی شاهد تکرار آن خواهیم بود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا، تاریخ انتشار 7 شهریور 98، کد خبر: 83455730، www.irna.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها