کد خبر: 25514
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷

شعارسال: به نقل از رادیو لیبرتی، جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا روز سه شنبه عنوان کرد که آمادگی آمریکا برای مذاکره با ایران، به معنای تغییر مواضع دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در خصوص تهران نیست. او گفت: ترامپ با هرکسی برای مذاکرات دیدار خواهد کرد‌. او یک مذاکره‌کننده است اما مذاکره با آن‌ها

آمادگی برای مذاکره با ایران، موضع واشنگتن مقابل تهران را تغییر نمی‌دهد

شعارسال: به نقل از رادیو لیبرتی، جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا روز سه شنبه عنوان کرد که آمادگی آمریکا برای مذاکره با ایران، به معنای تغییر مواضع دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در خصوص تهران نیست.

او گفت: ترامپ با هرکسی برای مذاکرات دیدار خواهد کرد‌. او یک مذاکره‌کننده است اما مذاکره با آن‌ها (ایرانیان) به معنای تغییر مواضع نیست.

وی افزود: اگر به حرف‌های ترامپ در خصوص برجام که بدترین توافق در تاریخ دیپلماتیک آمریکا است‌- گوش فرا دهیم متوجه می‌شویم که او اشتباه اوباما را تکرار نخواهد کرد.

بولتون مدعی شد: اینکه بخواهیم به ایران منافع اقتصادی گسترده‌ای برسانیم، تنها به این خاطر که کاری که در وهله اول نباید انجام می‌داد را ادامه نمی‌دهد، ناشدنی است.

مشاور امنیت ملی آمریکا ادعا کرد: اگر ما به توافق جامعی دست یابیم، تحریم‌ها برداشته خواهند شد. اگر نظام ایران حاضر به مذاکره در این زمینه باشد، دیدارهایی خواهیم داشت.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایسنا ، تاریخ انتشار: 6 شهریور 1398 ، کدخبر: 98060602879 ، www.isna.ir.

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها