کد خبر: 25197
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸

شعار سال: رئیس جمهور آمریکا در حساب توییتری خود نوشت: در فرانسه همگی به این می خندیم که چطور آگاهانه گزارش ها و گفت و گوی مربوط به اجلاس گروه هفت را به شکل نادرست منتشر می کنند. ترامپ گزارش های منتشر شده در مورد اجلاس گروه هفت را رد کرد.  رئیس جمهور آمریکا در

همه گزارش ها غلط است، از مسئله ایران گرفته تا بوریس جانسون

شعار سال: رئیس جمهور آمریکا در حساب توییتری خود نوشت: در فرانسه همگی به این می خندیم که چطور آگاهانه گزارش ها و گفت و گوی مربوط به اجلاس گروه هفت را به شکل نادرست منتشر می کنند.

ترامپ گزارش های منتشر شده در مورد اجلاس گروه هفت را رد کرد.

 رئیس جمهور آمریکا در حساب توییتری خود نوشت: در فرانسه همگی به این می خندیم که چطور آگاهانه گزارش ها و گفت و گوی مربوط به اجلاس گروه هفت را به شکل نادرست منتشر می کنند.
وی با اشاره به گزارش های منتشره، افزود: همگی شان غلط هستند، از مسئله ایران و تعرفه های چین بگیرید تا بوریس جانسون!

لازم به ذکر است که محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران روز گذشته در سفری ناگهانی به فرانسه رفت. وی در طول این سفر کوتاه با مکرون و لودریان دیدار کرده، جلسه ای که در راستای تماس های اخیر تهران و پاریس برای حفظ برجام توصیف شده است. همچنین گزارش شده که مکرون طرح خود در مورد ایران را نیز روز گذشته به ترامپ ارائه کرده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از سایت خبری انتخاب، تاریخ انتشار: 4 شهریور 1398، کدخبر: 497583 ، www.entekhab.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها