کد خبر: 24331
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹

شعارسال: محمد رضا پورابراهیمی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد دولت در حوزه ارزی اظهار کرد: نیمه اول سال تصمیم سیاست ارزی ۴ هزار و ۲۰۰ تومان دولت رویکرد کاملاً غیر کارشناسی و غیر حرفه‌ای بود و به حوزه کلان اقتصادی کشور آسیب وارد کرد و تاکنون چندین میلیارد دلار از آن منابع

روحانی مشخص کند چه کسی تصمیم غیرکارشناسی توزیع ارز ۴۲۰۰ تومانی را گرفته است

شعارسال: محمد رضا پورابراهیمی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد دولت در حوزه ارزی اظهار کرد: نیمه اول سال تصمیم سیاست ارزی ۴ هزار و ۲۰۰ تومان دولت رویکرد کاملاً غیر کارشناسی و غیر حرفه‌ای بود و به حوزه کلان اقتصادی کشور آسیب وارد کرد و تاکنون چندین میلیارد دلار از آن منابع تعیین تکلیف نشده است.

وی ادامه داد: در نیمه دوم سال با تغییر رئیس کل بانک مرکزی و سیاست‌ها، شرایط بهتری به خود گرفت و بخشی از آن اشتباهات جبران و مدیریتی در فضای بازار ارز ایجاد شد و دولت از ظرفیت ابزارهای کنترلی استفاده کرد.

پورابراهیمی درباره برخی اظهارات معاون سابق ارزی بانک مرکزی در شبکه‌های اجتماعی اضافه کرد: درباره اظهار نظر آقای عراقچی، آقای رئیس جمهور باید نظر دهند که تصمیمات را چه کسی می‌گرفت و نحوه این تصمیمات چگونه بوده است و اگر بابت آن هزینه‌ای به کشور وارد شده حتما هر کسی بوده باید پاسخگو باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره عملکرد چند ماه اخیر دستگاه قضا دربرخورد با مفسدان اقتصادی گفت: دستگاه قضا در چند ماه اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته و ورود علمی، تخصصی و دلسوزانه آقای رئیسی جای تقدیر دارد.

پورابراهیمی با بیان اینکه خط قرمز دستگاه قضائی باید منافع انقلاب در صیانت از دستاوردهایش برای جلوگیری از فساد باشد، یادآور شد: هر گروه، هر شغل و هر شخصی با هر عنوانی که باشد باید دستگاه قضایی به آن رحم نکند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 29 مرداد 1398 ، کدخبر: 411209 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها