کد خبر: 24348
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱

شعارسال: دفتر جدید لیگ برتر، پنجشنبه شب و با دیدار پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم در ورزشگاه آزادی باز می شود. در فصل تازه هیجانات بیشتری وارد لیگ خواهد شد زیرا جدا از ستاره هایی که در فوتبال کشورمان دیده می شوند، مربیان خارجی نامداری چون گابریل کالدرون، مصطفی دنیزلی، آندره آ استراماچونی در کنار

دو برابر استقلال شانس بردن دربی را داریم/ امسال هم جام می‌گیریم

شعارسال: دفتر جدید لیگ برتر، پنجشنبه شب و با دیدار پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم در ورزشگاه آزادی باز می شود. در فصل تازه هیجانات بیشتری وارد لیگ خواهد شد زیرا جدا از ستاره هایی که در فوتبال کشورمان دیده می شوند، مربیان خارجی نامداری چون گابریل کالدرون، مصطفی دنیزلی، آندره آ استراماچونی در کنار مربیان داخلی می توانند کیفیت لیگ را چند برابر بالاتر ببرند. حتی از همین حالا می توان در مورد جذابیت های دربی بین استقلال و پرسپولیس در هفته چهارم که اوایل فصل خواهد بود، صحبت کرد. جایی که استقلالی‌ها با یک سرمربی ایتالیایی و پرسپولیسی ها با سرمربی آرژانتینی خود وارد بازی می‌شوند.

شجاع خلیل زاده مدافع شمالی پرسپولیس اعتقاد دارد از همین حالا باید سرخپوشان را شانس بزرگتری برای کسب پیروزی در دربی قلمداد کرد. این بازیکن که منتظر شروع یک فصل هیجان انگیز دیگر برای خودش و تیمش است، گفت: «طی هفته های گذشته با وجود همه اخبار مثبت و منفی که وجود داشت تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و از هر نظر که فکرش را بکنید برای شروع فصل آماده هستیم.»

شجاع در ادامه گفت: «قرعه سختی نصیب مان شده ولی چاره ای نیست و بدون هیچ انرژی منفی باید وارد مسابقات شود. بالاخره این قرعه و این بازی ها باید یک روز برای مان رقم می خورد و بهتر که در چنین شرایطی اتفاق افتاده است زیرا در همین ابتدای لیگ، انگیزه های مان را ثابت می کنیم و برای کسب بهترین نتایج، تلاش خواهیم کرد. در 6 هفته اول باید با همه مدعیان بازی کنیم و البته برای آنها هم سخت است که برابر پرسپولیس به عنوان قهرمان سه دوره لیگ به میدان بروند اما تلاش می کنیم تا از همه بازی ها، بهترین امتیازات را کسب کنیم.»

این بازیکن در ادامه گفت: «هواداران پرسپولیس علاقه خاصی به کسب پیروزی و قهرمانی دارند و از وقتی به پرسپولیس آمده ام این علاقه را با تمام وجودم درک می کنم. به خوبی می دانم که بازیکنان پرسپولیس باید برای عملی شدن اهداف هواداران به جنگ ادامه دهند. پرسپولیس ۴ سال عالی را با برانکو و بازیکنانش پشت سر گذاشته اما این پایان راه نیست چون با گابریل‌کالدرون نیز شانس بالایی برای تکرار قهرمانی داریم.»

شماره 3 پرسپولیسی ها گفت: «کالدرون در تمرینات نیز به بازیکنان می گوید برای اهداف بزرگ مثل قهرمانی به ایران آمده و هرگز از خواسته‌هایش پا پس نمی‌کشد. به همین علت است که فکر می‌کنم فصل جدید نیز به کام پرسپولیس تمام می‌شود و ما یک جام دیگر به دست می آوریم. سرمربی تیم نیز، درتمام جلسات تمرینی از ما می خواهد با انگیزه بیشتری کار را دنبال کنیم چون قرار است در طول فصل، اتفاقات مهمی را رقم بزنیم.»

خلیل زاده در خصوص دربی هفته چهارم مقابل استقلال گفت: «این دربی به خاطر شرایط دو تیم، قطعاً بازی جذابی می شود و ما هم برای کسب برد به زمین می رویم؛ درست همانطور که در تمام این مدت فقط به برد در دربی فکر می کردیم. پرسپولیس تجربه و پتانسیل بالایی برای کسب پیروزی‌های بیشتر در دربی های پیش رو دارد و من فکر می‌کنم شانس پیروزی ما در این بازی دو برابر رقیب مان است. البته فراموش نمی کنیم که استقلال نیز تیم بسیار قدرتمندی است و برای کسب قهرمانی وارد رقابت ها می شود ولی ما قدرتمندانه فصل نوزدهم را آغاز می کنیم و به دنبال کسب پیروزی در همه بازی ها هستیم. که دربی نیز، یکی از این بازی ها است.»

این بازیکن درخصوص عملکرد کالدرون در تمرین و کمپ پرسپولیس گفت: «او بدن آماده ای دارد و همپای ما بازیکنان در مراحل مختلف تمرینات را دنبال می کند. کالدرون مربی بسیار خوب و با دانشی است که کارنامه قابل توجهی دارد اما اینها فقط یک سوی ماجرا است. طرف دیگر، هواداران هستند. اگر هواداران از او قهرمانی می‌خواهند باید تمام قد پشت سر این مربی آرژانتینی بایستند و درست مثل دوران برانکو از پرسپولیس حمایت کنند. اگر حمایت هواداران در میان نباشد، نه پرسپولیس به موفقیت می‌رسد و نه کالدرون می تواند برنامه هایی که در ذهنش دارد را در زمین بازی پیاده کند. از این رو، به عقیده من بهتر است هواداران مثل گذشته به حمایت از تیم بپردازند تا بتوانیم یک فصل خوب را استارت بزنیم و به پایان برسانیم.»

شجاع در نهایت با اشاره به دیدار این هفته تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: «از پارس جنوبی جم شناخت زیادی ندارم. بالاخره اولین بازی ما با این تیم است و نمی توانم بگویم آنها را به خوبی می‌شناسم به خصوص که تغییرات زیادی در بدنه پارس نسبت به فصل قبل به وجود آمده است. با این حال امیدوارم با حضور هواداران و تشویق آنها در ورزشگاه آزادی بتوانیم از پارس‌جنوبی سه امتیاز شیرین بگیریم و راه مان به سمت کسب امتیازات بیشتر و قهرمانی ها و موفقیت های جدید را باز کنیم.»

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری خبرآنلاین ، تاریخ انتشار: 29 مرداد 1398 ، کدخبر: 1291171 ، www.khabaronline.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها