کد خبر: 23887
تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

شعار سال : دو هفته قبل یعنی روز 12 مرداد ماه بود که فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان از عدم ترخیص 200 توپ گلبال از انبار گمرک غرب کشور از بهمن 97 به بعد خبر داد و اعلام کرد امکان فاسد شدن این توپ‌ها که نیاز اصلی برگزاری اردوهای تیم ملی هستند، وجود دارد. محمدرضا

توپ‌های گلبال سرانجام از گمرک ترخیص شدند

شعار سال : دو هفته قبل یعنی روز 12 مرداد ماه بود که فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان از عدم ترخیص 200 توپ گلبال از انبار گمرک غرب کشور از بهمن 97 به بعد خبر داد و اعلام کرد امکان فاسد شدن این توپ‌ها که نیاز اصلی برگزاری اردوهای تیم ملی هستند، وجود دارد.

محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون در این باره گفته بود: این توپ‌ها را از آلمان وارد کردیم، چرا که توپ‌های مورد تایید فدراسیون جهانی فقط در آلمان و کانادا تولید می‌شوند. برای هر کدام نیز با ارز نیمایی مبلغ 41 یورو هزینه کردیم که در مجموع 8200 یورو می‌شود.

انتشار این خبر واکنش‌های مختلفی را به دنبال داشت تا اینکه سرانجام با ترخیص این 200 توپ از گمرک موافقت شد و توپ‌ها بعدازظهر روز چهارشنبه 23 مرداد به فدراسیون رسید تا هم اردوهای مد نظر برگزار و هم میان استان‌های مختلف توزیع شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار 26 مرداد 98، کد خبر: 2076744، www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها