کد خبر: 23872
تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶

شعار سال : ارتش یمن تجمع مزدوران ارتش سعودی در المجازه استان عسیر عربستان را با موشک زلزال 1 هدف قرار داد که طی آن تعدادی از مزدوران کشته و مجروح شدند. از سوی دیگر شبکه خبری المسیره اعلام کرد که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن 8 نفر از عناصر نیروی دشمن در جبهه حیران

ارتش یمن تجمع مزدوران سعودی در استان عسیر را با موشک زلزال 1 هدف قرارداد

شعار سال : ارتش یمن تجمع مزدوران ارتش سعودی در المجازه استان عسیر عربستان را با موشک زلزال 1 هدف قرار داد که طی آن تعدادی از مزدوران کشته و مجروح شدند.

از سوی دیگر شبکه خبری المسیره اعلام کرد که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن 8 نفر از عناصر نیروی دشمن در جبهه حیران در استان حجه را هدف قرار داده و به هلاکت رساندند.

همچنین ارتش یمن روز جمعه بار دیگر فرودگاه ابهاء در جنوب عربستان را هدف حملات پهپادی خود قرار داد.

بر اساس گفته «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن، عملیات پهپادی جمعه شب به فرودگاه ابها موفقیت آمیز بوده و پروازها به این فرودگاه بعد از حمله متوقف شده است.

سرتیپ سریع گفت که حمله پهپادی به فرودگاه أبها در پاسخ به جنایت‌های عربستان سعودی و آمریکا در حق مردم یمن طی روزهای گذشته بوده است.

ائتلاف عربستان سعودی یکشنبه این هفته در حمله به منطقه «مستبأ» در استان «حجه» (شمال غرب) ۱۱ تن غیر نظامی را کشت. در این حمله، از تسلیحات و بمب‌های آمریکایی استفاده شده بود.
سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار 26 مرداد 98، کد خبر: 13980526000012، ww.farsnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها