کد خبر: 22958
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶

شعارسال: جنبش انصارالله یمن در پی شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی برادر رهبر جنبش انصارالله تاکید کرد خون شهید الحوثی تنها سبب افزایش ثبات و ایستادگی ما در رویارویی با متجاوزان خواهد شد. این جنبش با تسلیت به عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله به سبب شهادت برادرش تصریح کرد خون شهید سبب افزایش اصرار و اراده

دستگیری ۸۰ درصد اعضای هسته ترور برادر رهبر انصارالله

شعارسال: جنبش انصارالله یمن در پی شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی برادر رهبر جنبش انصارالله تاکید کرد خون شهید الحوثی تنها سبب افزایش ثبات و ایستادگی ما در رویارویی با متجاوزان خواهد شد.

این جنبش با تسلیت به عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله به سبب شهادت برادرش تصریح کرد خون شهید سبب افزایش اصرار و اراده و ثبات در رویارویی با متجاوزان و دفاع از مردم مظلوم یمن تا تحقق پیروزی خواهد شد.

همچنین احزاب و گروه‌های سیاسی یمنی همچون الحزب القومی الاجتماعی، حزب الرابطه الیمنیه، حزب شباب العداله والتنمیه، وحزب الحق، والحزب القومی با تسلیت به رهبر جنبش انصارالله به خاطر شهادت برادرش بر ضرورت تسریع در شناسایی عوامل مزدوری که در پس ترور شهید ابراهیم الحوثی قرار داشتند،و محاکمه آنها تاکید کردند.

وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش یمن هم شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی را به رهبر انصارالله تسلیت گفتند.

افشای عاملان ترور شهید الحوثی

شبکه المیادین به نقل از منابع موثق یمنی اعلام کرد دستگاه های امنیتی یمن، هسته‌ای را که در پس ترور ابراهیم الحوثی بود، کشف کردند.

این منابع گفتند دستگاه های امنیتی توانستند هشتاد درصد اعضای این هسته را دستگیر کنند، و بازجویی از آنها ادامه دارد.

این منابع افزودند این هسته وابسته به سازمان اطلاعات سعودی و تحت نظارت یکی از فرماندهان شبه نظامی نظام سابق فعالیت می‌کند.

وزارت کشور یمن امروز جمعه هجدهم مرداد خبر شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی به‌دست مزدوران آمریکا و رژیم سعودی را اعلام کرد.

این وزارت در بیانیه خود تأکید کرد از هیچ تلاشی برای پیگرد و دستگیری مزدورانی که جنایت ترور شهید ابراهیم الحوثی را مرتکب شدند، دریغ نخواهد کرد.

این بیانیه آورده است شهید ابراهیم الحوثی از بهترین مردان وطن و مجاهد جسوری بود که زندگی‌اش را وقف راه خداوند و دفاع از عقیده و وطن کرد تا به درجه شهادت نائل شود.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: 18 مرداد 1398 ، کدخبر: 2072336 ، www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها