کد خبر: 21900
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲:۲۵

شعار سال: رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: خودروی برقی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین محصولی دانش‌بنیان، ملی و استاندارد محسوب می‌شود. پرویز کرمی در خصوص یوز خودروی برقی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: توسعه و ساخت این خودرو یک طرح کلان ملی است که با همکاری معاونت علمی و

خودروی برقی «یوز» یک تولید ملی، استاندارد و دانش‌بنیان است

شعار سال: رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: خودروی برقی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین محصولی دانش‌بنیان، ملی و استاندارد محسوب می‌شود.

پرویز کرمی در خصوص یوز خودروی برقی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: توسعه و ساخت این خودرو یک طرح کلان ملی است که با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین محقق شده است.

وی افزود: این طرح حدود سه سال پیش تعریف شد و مورد حمایت قرار گرفت و به زودی در خیابان‌های تهران تردد خواهد کرد. خودروی برقی یوز یک تولید ملی،‌ دانش‌بنیان و استاندارد است.

دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بیان کرد: دانشمندان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای اخذ استاندارهای خاص این پروژه با سازمان استاندارد و سازمان‌های نظارتی دیگر همکاری داشته‌اند که نتیجه آن ساخت یک خودروی استاندارد ملی با قابلیت عرضه به مردم را دارند.

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مطرح کرد: خودروی برقی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین یک خودروی ملی و خودروی پژو ۳۰۱ ایران‌خودرو یک پلت‌فرم ملی است که نخستین گام‌ها در متحول‌سازی صنعت خودروسازی کشور محسوب می‌شوند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا)، تاریخ انتشار: 12 مرداد 1398، کدخبر: 405570 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها