کد خبر: 21723
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷

شعار سال: محمدعلی وکیلی درباره اظهار نظرها در جریان اصلاح‌طلبی مبنی بر مشروط کردن انتخابات اظهار کرد: مردم انتظار دارند در شرایط کنونی صدای واحدی را از اردوگاه اصلاح‌طلبی بشنوند. وی افزود: حیات اصلاح‌طلبی در گرو صندوق رأی است و هر جریان و قرائتی که صندوق رأی را نفی کند، از جریان اصلاحات نیست. عضو هیئت

هر صدایی صندوق رأی را نفی کند اصلاح‌طلب نیست

شعار سال: محمدعلی وکیلی درباره اظهار نظرها در جریان اصلاح‌طلبی مبنی بر مشروط کردن انتخابات اظهار کرد: مردم انتظار دارند در شرایط کنونی صدای واحدی را از اردوگاه اصلاح‌طلبی بشنوند.

وی افزود: حیات اصلاح‌طلبی در گرو صندوق رأی است و هر جریان و قرائتی که صندوق رأی را نفی کند، از جریان اصلاحات نیست.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه حضورمان در انتخابات بدون پیش‌شرط است، خاطرنشان کرد: تاکنون مسیر خود را با صندوق رأی طی کرده‌ایم و جایگاهمان را به دست آورده‌ایم و اگر بنا باشد این روزنه‌ها تبدیل به پنجره و دروازه شود باید با صندوق رأی باشد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: هر صدایی صندوق رأی را نفی کند اصلاح‌طلب نیست.

به گزارش آنا، عضو اصلاح‌طلب هیئت رئیسه مجلس در حالی چنین سخنانی را مطرح می‌کند که سعید حجاریان از تئوریسین‌های جریان فکری اصلاحات در یادداشتی عقلانی‌ترین راهبرد در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی «مشارکت مشروط»‌ عنوان می‌کند و معتقد است در غیر این صورت باید عطای حضور در انتخابات را به لقایش بخشید!

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی ، تاریخ انتشار 11مرداد 98، کد خبر: 408096، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها