کد خبر: 21504
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

شعار سال: سایت «اخبار الخلیج 365» خبر داد که کنفدراسیون فوتبال آسیا قانون عدم حضور بازیکنان دو تابعیJی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2019 به عنوان بازیکن داخلی را تغییر داد و در این فصل از مسابقات هر بازیکن دو تابعیتی می تواند به عنوان بازیکن سهمیه داخل در این مسابقات شرکت کند. مهمترین نکته در

حضور دوتابعیتی‌ها در لیگ قهرمانان آزاد شد

شعار سالسایت «اخبار الخلیج 365» خبر داد که کنفدراسیون فوتبال آسیا قانون عدم حضور بازیکنان دو تابعیJی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2019 به عنوان بازیکن داخلی را تغییر داد و در این فصل از مسابقات هر بازیکن دو تابعیتی می تواند به عنوان بازیکن سهمیه داخل در این مسابقات شرکت کند.

مهمترین نکته در تغییر قانون AFC پافشاری باشگاه الاتحاد عربستان برای حضور هارون کمارا و جابر عیسی دو بازیکن دوتابعیتی اش برای دیدار با ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود. این قانون در سال 2017 از سوی AFC به تصویب رسیده بود ولی با اعمال فشار سعودی ها این قانون در رقابت های امسال برداشته شد.

از سوی دیگر باشگاه النصر عربستان نیز می تواند عبدالفتاح آدم بازیکن دو تابعیتی اش را در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بازی بدهد. با نگاه به تیم های مختلف در آسیا این تغییر قانون کاملا به نفع تیم های سعودی بوده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار 10مرداد 98، کد خبر: 13980510000154، www.farsnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها