کد خبر: 21211
تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰

شعارسال: عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با بیان این که شورای نگهبان نهادی است که باید مزایای قانونی خود را انجام دهد گفت آنچه که برای شورای نگهبان مهم است اجرای مر قانون است ، نه تهدید افراد یا گاهی هجمه‌هایی که به شورای نگهبان می‌شود. وی افزود: اگر کسی خیالش راحت است که شرایط

کاندیداهای دارای شرایط قانونی فارغ از هر گرایشی در شورای نگهبان مشکلی نخواهند داشت

شعارسال: عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با بیان این که شورای نگهبان نهادی است که باید مزایای قانونی خود را انجام دهد گفت آنچه که برای شورای نگهبان مهم است اجرای مر قانون است ، نه تهدید افراد یا گاهی هجمه‌هایی که به شورای نگهبان می‌شود.

وی افزود: اگر کسی خیالش راحت است که شرایط قانونی را دارد ما به او اطمینان می‌دهیم که فارغ از اصلاح طلب یا اصولگرا یا هر گرایشی در شورای نگهبان هم مشکلی نخواهد داشت.

سخنگوی شورای نگهبان خاطر نشان کرد:‌ شورای نگهبان یک باشگاه سیاسی نیست که بخواهد بر اساس خط کش سیاسی اظهار نظر کند، شورای نگهبان فقط مجری قانون است و طبیعتا پاسخگو هم در جهت انجام وظایفش خواهد بود.

وی در پایان گفت: اعلام کردیم هر کسی که نگرانی از این جهت داشته باشد می‌توانیم پرونده‌اش را در اختیار او قرار دهیم و توضیح دهیم که اشکالی از این جهت وجودنداشته باشد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از سایت اعتمادآنلاین ، تاریخ انتشار: 8 مرداد 1398 ، کدخبر: 325905 ، www.etemadonline.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها