کد خبر: 20829
تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷

شعارسال: علیرضا دبیر رییس جدید فدراسیون کشتی پس از بازگشت از سفر کربلا تغییرات در این فدراسیون را با انتصاب حمید سوریان نابغه کشتی فرهنگی به عنوان نایب دبیر فدراسیون کشتی کلید زد. انتخابی که خیلی قابل پیش بینی نبود. به این ترتیب در راس فدراسیون کشتی دو قهرمان بلامنازع و ستاره پیشین این ورزش

ماموریت دشوار دو قهرمان

شعارسال: علیرضا دبیر رییس جدید فدراسیون کشتی پس از بازگشت از سفر کربلا تغییرات در این فدراسیون را با انتصاب حمید سوریان نابغه کشتی فرهنگی به عنوان نایب دبیر فدراسیون کشتی کلید زد. انتخابی که خیلی قابل پیش بینی نبود. به این ترتیب در راس فدراسیون کشتی دو قهرمان بلامنازع و ستاره پیشین این ورزش قرار گرفته‌اند. چهره‌های محبوبی که باید وضعیت نه چندان مطلوب ورزش کشتی را بهبود دهند. ماموریتی بسیار دشوار که پیش از آن رسول خادم نتوانست در آن چندان موفق باشد.

علیرضا دبیر در اولین حکم خود پس از رسیدن به ریاست فدراسیون کشتی، حمید سوریان دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک را به عنوان سرپرست نایب رئیسی فدراسیون کشتی انتخاب کرد.

حمید سوریان را حالا می‌توان یکی از جوانترین مدیران ورزشی نامید. او که هنوز ۳۴ سالش هم تمام نشده، بعد از المپیک ۲۰۱۶ دیگر به کشتی برنگشت و از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

این فرنگی کار سبک وزن با ۶ مدال طلای جهان و یک مدال طلای المپیک عنوان پرافتخارترین