کد خبر: 20662
تاریخ انتشار: شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱

شعارسال: محمد تقی حلی ساز رئیس مرکز حج پزشکی جمعیت هلال احمر در رابطه با شایعه انفجار انتحاری مقابل کعبه اظهار کرد: این خبر برای دوسال قبل است. وی گفت:در فیلم منتشر شده در فضای مجازی، یکی از زائران غیر ایرانی دچار مشکل گوارشی می‌شد و در صحن مسجد الحرام استفراغ می‌کرد که باعث می

ماجرای فیلم انفجار انتحاری در مسجد الحرام چیست؟

شعارسال: محمد تقی حلی ساز رئیس مرکز حج پزشکی جمعیت هلال احمر در رابطه با شایعه انفجار انتحاری مقابل کعبه اظهار کرد: این خبر برای دوسال قبل است.

وی گفت:در فیلم منتشر شده در فضای مجازی، یکی از زائران غیر ایرانی دچار مشکل گوارشی می‌شد و در صحن مسجد الحرام استفراغ می‌کرد که باعث می شود صحن آلوده به خون شود که افرادی از این صحنه فیلم برداری می کنند که باید تاکید کرد، این تصاویر مربوط به دوسال قبل است.

وی افزود: شرایط در حوزه بهداشت و درمان زائران خوب است و حادثه جدی و مهمی رخ نداده است و زائران طبق روال عادی اعمال خود را انجام می‌دهند و فقط مقداری هوای گرم است که زائران باید با آن کنار بیایند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری خبرآنلاین ، تاریخ انتشار: 5 مرداد 1398 ، کدخبر: 1283745 ، www.khabaronline.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها