کد خبر: 20461
تاریخ انتشار: جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷

شعار سال: محسن هاشمی امروز با حضور در ستاد نظارت انتخابات شورایاری‌ها در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت در انتخابات شورایاری‌ها هیچ وقت مشارکت بالایی نداشته است و بیشترین افرادی که تاکنون در این انتخابات در دوره‌های گذشته شرکت کرده‌اند حدود 500 هزار نفر بوده‌ و اگر به همین منوال پیش برود این انتخابات بهتر از

انتخابات شورایاری‌ها هیچ وقت مشارکت بالایی نداشته است!

شعار سال: محسن هاشمی امروز با حضور در ستاد نظارت انتخابات شورایاری‌ها در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت در انتخابات شورایاری‌ها هیچ وقت مشارکت بالایی نداشته است و بیشترین افرادی که تاکنون در این انتخابات در دوره‌های گذشته شرکت کرده‌اند حدود 500 هزار نفر بوده‌ و اگر به همین منوال پیش برود این انتخابات بهتر از گذشته خواهد بود.

وی افزود: بنده برای نخستین بار است که در این انتخابات شرکت می‌کنم و در انتخابات قبلی شرکت نکرده بودم.

رئیس شورای شهر تهران درباره امکان رای دادن چند باره شهروندان نیز گفت: من این موضوع را تست کردم و امکان رای دادن چند باره وجود ندارد چرا که من امروز این موضوع را در دو شعبه تست کردم و با ارائه کارت ملی مشخص شد که بنده رای داده‌ام.

هاشمی درباره میزان مشارکت مردم نیز تصریح کرد: انتخابات شورایاری‌ها مشارکت بالایی در 4 دوره قبلی نداشته و مشارکت نسبی است.

وی گفت: تا ساعت 12 ظهر امروز نزدیک به 70 تا 80 هزار نفر در انتخابات شرکت کردند و اگر به همین منوال پیش برود، میزان مشارکت در این دوره از انتخابات بیشتر از گذشته خواهد بود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار 4مرداد 98، کد خبر: 2062318، www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها