کد خبر: 20022
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

شعار سال: روایتی از دیداری که در آن سعد حریری می‌خواست مشکل اصلی لبنان را سلاح حزب‌الله مطرح کند ولی رهبر انقلاب به او از رمان گوژپشت نوتردام گفت، مشاهده می‌کنید. سعد حریری (نخست‌وزیر وقت لبنان) و هیئت همراه در آذرماه سال ۸۹  در تهران با حضرت آیت اللّه خامنه‌ای دیدار کردند. حضرت آیت اللّه

غافلگیری سعد حریری توسط رهبر انقلاب سال 89 +فیلم

شعار سال: روایتی از دیداری که در آن سعد حریری می‌خواست مشکل اصلی لبنان را سلاح حزب‌الله مطرح کند ولی رهبر انقلاب به او از رمان گوژپشت نوتردام گفت، مشاهده می‌کنید.

سعد حریری (نخست‌وزیر وقت لبنان) و هیئت همراه در آذرماه سال ۸۹  در تهران با حضرت آیت اللّه خامنه‌ای دیدار کردند. حضرت آیت اللّه خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به تجاوزهای مستمر رژیم صهیونیستی به لبنان و ادامه انگیزه‌های تجاوزطلبانه این رژیم غاصب فرمودند: رژیم صهیونیستی اگر بتواند از بیروت و حتی طرابلس هم عبور خواهد کرد تا سوریه را محاصره کند اما تنها عامل بازدارنده رژیم غاصب اسرائیل، عامل مقاومت است.

ایشان با تأکید بر اینکه لبنان تنها کشور عربی است که توانسته رژیم صهیونیستی را شکست دهد، خاطرنشان کردند: مقاومت تنها عاملی است که دشمنان لبنان، توانایی ایستادگی در مقابل آن را ندارند، بنابراین باید قدر آن را دانست.

در ادامه روایت جالب طارق متری وزیر سابق فرهنگ لبنان در