کد خبر: 20064
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰

شعار سال : پرویز فتاح با ابراز اینکه “در مدت حضورم در کمیته امداد تلاش کردم تا گره‌ای از مشکلات مددجویان و نیازمندان را باز کنم”، اظهار کرد: در این مدت کارهایی در ارتباط با معیشت، افزایش مستمری و همچنین مسکن مددجویان انجام شد. وی در پاسخ به این پرسش که “چه‌کاری را دوست داشتید

توصیه "فتاح" به رئیس جدید کمیته امداد

شعار سال : پرویز فتاح با ابراز اینکه “در مدت حضورم در کمیته امداد تلاش کردم تا گره‌ای از مشکلات مددجویان و نیازمندان را باز کنم”، اظهار کرد: در این مدت کارهایی در ارتباط با معیشت، افزایش مستمری و همچنین مسکن مددجویان انجام شد.

وی در پاسخ به این پرسش که “چه‌کاری را دوست داشتید در کمیته امداد انجام دهید اما به هر دلیل عملیاتی نشد؟”، تصریح کرد: بنا داشتم تا پایان سال آینده مسکن تمام مددجویان ساخته و واگذار شود که امیدوارم با حضور آقای بختیاری این موضوع عملیاتی شود.

رئیس سابق کمیته امداد ادامه داد: بخش عمده‌ای از ساخت و واگذاری مسکن امسال محقق خواهد شد و با همت مسئولان کمیته امداد، پرونده مسکن مددجویان کمیته امداد برای همیشه بسته خواهد شد.

فتاح با بیان اینکه “تمام تلاشم را برای خدمت در کمیته امداد انجام دادم”، یادآور شد: قطعاً این تلاش‌ها ناکافی بوده اما همه مسئولان نظام تلاش خود را برای ارائه خدمات به مددجویان انجام دادند.

وی در توصیه‌ای به بختیاری رئیس جدید کمیته امداد خاطرنشان کرد: نباید با وجود مشکلات مددجویان آسوده بخوابیم و همه از جمله سران قوا باید در خدمت به مددجویان و نیازمندان کوشا باشند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ 2 مرداد 98، کد مطلب:2060593 : www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها