کد خبر: 19902
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲

شعار سال : روزهای پایانی تیرماه، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران میزبان نمایشگاهی بود که توانست اقشار مختلف جامعه را به سالن های نمایشگاه برساند. بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ از صبح پنج شنبه 27 تیرماه آغاز شد و روز یکشنبه 30 تیرماه به کار خود پایان داد. در این نمایشگاه نزدیک به 900

وقتی یک ایده استارت‌آپی بزرگ شد

شعار سال : روزهای پایانی تیرماه، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران میزبان نمایشگاهی بود که توانست اقشار مختلف جامعه را به سالن های نمایشگاه برساند.

بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ از صبح پنج شنبه 27 تیرماه آغاز شد و روز یکشنبه 30 تیرماه به کار خود پایان داد.

در این نمایشگاه نزدیک به 900 شرکت حضور داشتند و نکته قابل توجه، حضور فعال استارت آپ‌ها در سالن های مختلف و به خصوص در بخش الکام استارز بود؛ چرا که بیش از 480 استارت‌آپ در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

در این دوره از نمایشگاه به واسطه تسهیلات ارائه شده، تعداد بازدیدکنندگان زیاد بود و غرفه‌ها حتی در ساعات پایانی نیز شلوغ بود.

با وجود آنکه در برگزاری مراسم افتتاحیه، شاهد بی نظمی در برگزاری مراسم بودیم اما حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در کنار وزرای کشورهای همسایه موجب شد تا خبرنگاران پاسخ بسیاری از سوالات خود را بیایند.

درکنار برگزاری نشست‌های خبری، غرفه‌های نمایشگاه و معرفی خدمات‌شان به مردم نیز جذاب بود که در ادامه با برخی از این غرفه‌ها آشنا می‌شویم.

**وقتی یک ایده استارت‌آپی بزرگ شد:

مهدی صا