کد خبر: 19851
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

شعارسال: نظامیان اسرائیلی تخریب منازل فلسطینیان در روستای صور باهر در حومه بیت‌المقدس را آغاز کردند. بولدوزرهای رژیم صهیونیستی با حمایت صدها سرباز و نیروی پلیس برای تخریب روستای فلسطینی‌نشین صور باهر در حومه بیت المقدس شرقی هجوم برده‌اند. این روستا در جریان جنگ سال ۱۹۶۷ به اشغال رژیم صهیونیستی درآمد. فلسطینی‌ها بیم آن دارند

لحظه تخریب منزل یک فلسطینی باموادمنفجره

شعارسال: نظامیان اسرائیلی تخریب منازل فلسطینیان در روستای صور باهر در حومه بیت‌المقدس را آغاز کردند.

بولدوزرهای رژیم صهیونیستی با حمایت صدها سرباز و نیروی پلیس برای تخریب روستای فلسطینی‌نشین صور باهر در حومه بیت المقدس شرقی هجوم برده‌اند. این روستا در جریان جنگ سال ۱۹۶۷ به اشغال رژیم صهیونیستی درآمد.

فلسطینی‌ها بیم آن دارند که تخریب ساختمان‌های نزدیک موانع مرزی اطراف این روستا زمینه را برای چنین اقداماتی در دیگر شهرهای واقع در مسیر این موانع حائل فراهم کند که صدها کیلومتر در اطراف و داخل کرانه باختری اشغالی را شامل می‌شود.

جنبش حماس تخریب خانه های فلسطینیان در قدس اشغالی را نتیجه طبیعی کنفرانس اقتصادی اخیر در بحرین دانست.

سامی ابوزهری از رهبران جنبش حماس در توئیتی تاکید کرد که تخریب گسترده خانه‌های فلسطینیان در قدس اشغالی، نتیجه طبیعی کنفرانس اخیر در بحرین و عادی‌سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی است.

رژیم صهیونیستی تا این لحظه بیش از 100 واحد مسکونی فلسطینیان در منطقه صور باهر در قدس اشغالی را تخریب کرده است.

در ادامه تصاویری از تخریب یک خانه فلسطینی را با استفاده از مواد منفجره مشاهده می کنید.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری تحلیلی فرارو ، تاریخ انتشار: 1 مرداد 1398 ، کدخبر: 601219 ، www.fararu.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها