کد خبر: 19801
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰

شعار سال : خود را مقبول‌ترین وزیر آمورش و پرورش می‌داند. مردی که در دوران اصلاحات رئیس مهمترین نهاد آموزشی و تربیتی کشور بود. بیش از اینکه او را سیاستمدار بدانیم، دوست دارد معلم و یا یک فرهنگی خطابش کنیم، اما با بررسی سوابق کاری و اجرایی‌اش نمی‌توان از وجهه سیاستمدار بودن او چشم‌پوشی کرد

به موسوی گفتم اصلاحات تو را به ناکجاآباد می‌برد/دلایل خروج از دولت خاتمی

شعار سال : خود را مقبول‌ترین وزیر آمورش و پرورش می‌داند. مردی که در دوران اصلاحات رئیس مهمترین نهاد آموزشی و تربیتی کشور بود. بیش از اینکه او را سیاستمدار بدانیم، دوست دارد معلم و یا یک فرهنگی خطابش کنیم، اما با بررسی سوابق کاری و اجرایی‌اش نمی‌توان از وجهه سیاستمدار بودن او چشم‌پوشی کرد و به قول معروف نزد اهالی رسانه، سوابق سیاسی‌اش بر سوابق آموزشی و فرهنگی می‌چربد.

«حسین مظفر» دو دوره نمایندگی مجلس هفتم و دهم، عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام، شورای نظارت بر صداوسیما و عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی در کنار جلوس بر کرسی وزارت آموزش و پرورش را در کارنامه‌دارد.وقتی با او تماس گرفتیم تا برای یک مصاحبه حضوری زمانی را مشخص و موضوع را هماهنگ کنیم، گفت ترجیح می‌دهم درباره مسائل سیاسی خیلی حرف نزنم، اما با اصرار ما بالاخره قبول کرد که درباره مسائل روز سیاسی هم صحبتی با او داشته باشیم.

پس از پذیرش موضوع مصاحبه