کد خبر: 19186
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸

شعار سال : محسن کاوه در مورد اینکه گفته می‌شود تغییراتی در انتظار کادرفنی تیم‌های ملی است، اظهار داشت: قصد ما ایجاد همدلی است. مربیان تیم‌های مختلف باید با هم در ارتباط باشند و تنها به این شکل است که کار کشتی پیش می‌رود. در تمرینات هم باید هماهنگی لازم بین تیم‌های رده‌های سنی وجود

در انتخابات فدراسیون کشتی خیلی بداخلاقی شد

شعار سال : محسن کاوه در مورد اینکه گفته می‌شود تغییراتی در انتظار کادرفنی تیم‌های ملی است، اظهار داشت: قصد ما ایجاد همدلی است. مربیان تیم‌های مختلف باید با هم در ارتباط باشند و تنها به این شکل است که کار کشتی پیش می‌رود. در تمرینات هم باید هماهنگی لازم بین تیم‌های رده‌های سنی وجود داشته باشد تا مشکلی در کار ایجاد نشود.
وی ادامه داد: به اردوهای مشترک نیاز داریم، کار تیم‌های ملی بزرگسالان نمی‌تواند از امیدها و جوانان جدا باشد. باید در این خصوص صحبت شود. مطمئن باشید اتفاقات خوبی در راه است.
مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد با اشاره به مجمع انتخاباتی روز 26 تیرماه فدراسیون، خاطرنشان کرد: حواشی خاصی به وجود آمده بود و خیلی بداخلاقی شد، خصوصا در صفحات مجازی حرف‌های زشتی در خصوص کاندیداها مطرح می‌شد، اما مجمع خیلی آرام پیش رفت و این خیلی خوب بود. فضای حاکم در انتخابات فضای خوبی بود. حالا انتخابات تمام شده و باید به تمام اتفاقاتی که قبل از انتخابات رخ داد، خاتمه دهیم. باید همه ناراحتی‌ها کنار گذاشته شود و دست به دست هم دهیم تا از همه توانایی و پتانسیل کشتی در جهت موفقیت استفاده کنیم. تنها در شرایطی کشتی موفق می‌شود که بتوانیم از تمام پتانسیل‌ها استفاده کنیم.
شعار سال، بااندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 29 تیرماه 1398، کدخبر:2057652،www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها