کد خبر: 18972
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹

شعار سال: مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند درباره جزئیات واگذاری شرکت ماشین‌سازی تبریز و تخلفات پیرامون آن توضیحاتی را ارائه کرده است. واگذاری شرکت مادر تخصصی ماشین‌سازی تبریز به بخش خصوصی شائبه تخلفات فراوانی داشت، این شرکت یکی از بنگاه‌های تولیدی مهم و سودده دولتی بود که پس از واگذاری به بخش خصوصی

ماجرای واگذاری ماشین‌سازی تبریز…

شعار سال: مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند درباره جزئیات واگذاری شرکت ماشین‌سازی تبریز و تخلفات پیرامون آن توضیحاتی را ارائه کرده است.

واگذاری شرکت مادر تخصصی ماشین‌سازی تبریز به بخش خصوصی شائبه تخلفات فراوانی داشت، این شرکت یکی از بنگاه‌های تولیدی مهم و سودده دولتی بود که پس از واگذاری به بخش خصوصی مشکلات عدیده‌ای را تجربه کرد.

تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های تبریز بارها نسبت به واگذاری این شرکت، اهلیت خریدار و شفافیت روند واگذاری سوالاتی داشتند که از طرف مسئولان سازمان خصوصی‌سازی پاسخی به آن داده نشده است.

در همین راستا محمدصالح ترکمان، مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند درباره جزئیات این واگذاری و اسنادی که پیرامون آن وجود دارد توضیحاتی ارائه کرده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا، تاریخ انتشار: 25 تیر 1398، کدخبر: 404810 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال