کد خبر: 18983
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱

شعار سال: درحالیکه عصر دیروز حراست وزارت ورزش در بیانیه ای، تایید صلاحیت دبیر را تکذیب کرده بود، صبح امروز در بیانیه ای جدید، از تایید صلاحیت او خبر داد! در رای گیری فدراسیون نیز، دبیر با سوابق مشکوک پیشین و در فضای خالی از چهره های متخصص و پیشکسوت، بر صندلی فدراسیون کشتی تکیه

سلطانی فر چگونه از استیضاح فرار…

شعار سال: درحالیکه عصر دیروز حراست وزارت ورزش در بیانیه ای، تایید صلاحیت دبیر را تکذیب کرده بود، صبح امروز در بیانیه ای جدید، از تایید صلاحیت او خبر داد!
در رای گیری فدراسیون نیز، دبیر با سوابق مشکوک پیشین و در فضای خالی از چهره های متخصص و پیشکسوت، بر صندلی فدراسیون کشتی تکیه زد!
دبیر هم سعی کرد در سخنرانی خود، از روش های مرده دهه پنجاه برای فرار از پاسخگویی استفاده کند؛ او رد صلاحیت امیررضا خادم را محکوم کرد! فردی که اگر تایید صلاحیت می شد، حتما گزینه بسیار جدی تر و هم مناسب برای تصدی پست فدراسیون کشتی بود. 
ویدیوی “انتخاب” درباره پشت پرده اتفاقات عجیب انتخابات فدراسیون کشتی، مهره چینی وزیر با همکاری برخی از نمایندگان مجلس را ببینید.

پایگاه تحلیلی خبری شعار سال، حسب وظایف حرفه ای خود اقدام به انعکاس خبر فوق نموده و به جهت تکمیل فرآیند اطلاع رسانی و رعایت حقوق متقابل مخاطبین، مشتاق انعکاس توضیحات مسعود سلطانی فر ، وزیر محترم ورزش و جوانان و یا روشنگری روابط عمومی آن وزارتخانه محترم می باشد.
شعار سال، برگرفته از کانال تلگرامی سایت انتخاب

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها