کد خبر: 18958
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷

شعارسال: رویداد ایران هوشمند در حالی امروز، چهارشنبه آغاز به کار کرد که رئیس جمهوری پای ارائه ۱۰ استارتاپ اینترنتی در حوزه‌های مختلف مانند خدمات، اشتغالزایی، حمل و نقل و لجستیک نشست. پس از این ارائه و حضور رئیس جمهوری در سالن اجلاس سران، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات گفت: ایران هوشمند برای حمایت از

دره عمیق دیجیتال پر خواهد شد

شعارسال: رویداد ایران هوشمند در حالی امروز، چهارشنبه آغاز به کار کرد که رئیس جمهوری پای ارائه ۱۰ استارتاپ اینترنتی در حوزه‌های مختلف مانند خدمات، اشتغالزایی، حمل و نقل و لجستیک نشست.

پس از این ارائه و حضور رئیس جمهوری در سالن اجلاس سران، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات گفت: ایران هوشمند برای حمایت از کسب و کارهای نوپا و استارتاپ‌های این حوزه شکل گرفته است و در این رویداد چهل هیئت بین‌المللی حضور دارند.

وی افزود: سال ۹۶ که برای پست وزارت ارتباطات دعوت شدم، دغدغه دکتر روحانی رئیس جمهور ایجاد ۱۰۰ هزار شغل بود، البته در جلسه معرفی من به مجلس و جلسه رأی اعتماد در مجلس، این تعداد به ۳۰۰ هزار شغل ارتقا پیدا کرد. پس از آن برنامه‌ریزی‌های من و جلساتی که برگزار شد به این سمت رفت که بتوانیم به این قول عمل کنیم.

وزیر ارتباطات در ادامه گفت: جلسات متعددی با استارتاپ‌ها برگزار کردیم البته بیشتر با شکست‌خورده‌ها صحبت