کد خبر: 18582
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳

شعار سال:سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: وزیر بهداشت اعلام کرد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار برای خرید تجهیزات پزشکی تخصیص یافته که در چند ماهی که در وزارتخانه هستم دنبال این هستم بدانم این پول کجا رفته است. سیدحسین نقوی حسینی، سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به اظهارات وزیر بهداشت و درمان در

ماجرای فساد ۵۰ هزار میلیاردی در حوزه بهداشت چیست؟

شعار سال:سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: وزیر بهداشت اعلام کرد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار برای خرید تجهیزات پزشکی تخصیص یافته که در چند ماهی که در وزارتخانه هستم دنبال این هستم بدانم این پول کجا رفته است.


سیدحسین نقوی حسینی، سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به اظهارات وزیر بهداشت و درمان در جلسه روز یکشنبه فراکسیون نمایندگان ولایی پیرامون فساد موجود در حوزه بهداشت و درمان، اظهار داشت: نمکی به وجود ۵۰ هزار میلیارد تومان فساد در حوزه بهداشت و درمان اشاره و از یک فساد بسیار گسترده، رانت خواری‌های مکرر و مافیای موجود در این دستگاه‌ها صحبت کرد.

وی با بیان اینکه عزم نمکی برای مبارزه با مافیا، فساد و رانت خواری‌ها در این حوزه قابل ستودن است، افزود: وزیر بهداشت همچنین اشاره کرد که در ستاد این وزارتخانه، افرادی داریم که چهار-پنج شرکت دارند که همین افراد شخصا تنظیم می‌کنند چه چیزی وارد شود و خودشان بر امر واردات و توزیع، نظارت و بازرسی هم دارند؛ بنابراین همان چیزی که زمانی درباره وزارت راه گفته ام ظاهرا درباره وزارتخانه‌های دیگر هم وجود دارد؛ به عبارت دیگر فرد شرکتی در اختیار دارد که با خودش قرارداد می‌بندد، امر واردات را انجام می دهد، نظارت می‌کند و بازرس نیز است.

نقوی حسینی تصریح کرد: وزیر بهداشت همچنین در این جلسه اشاره کرد که عده‌ای برای مقابله با بنده ۸۰ میلیارد تومان در حوزه رسانه‌ هزینه می‌کنند تا شانتاژ رسانه ای کرده و خبرسازی کنند و مانع از مبارزه با فساد در این حوزه شویم، اما ما در اراده خود مصمم هستیم و تا انتهای این مبارزه هم پیش می‌رویم.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی در پایان خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت اعلام کرد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار برای خرید تجهیزات پزشکی تخصیص یافته که در چند ماهی که بنده در وزارتخانه هستم به دنبال این هستم بدانم این پول کجا رفته است، اما نتوانستم سرنخ آن را بیابم.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری جهان نیوز،تاریخ انتشار:25تیر1398،کدخبر:694512،www.jahannews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها