کد خبر: 17321
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱:۲۷

شعارسال: ایرج حریرچی (معاون کل وزارت بهداشت) در ارتباط با تمهیدات وزارت بهداشت برای زلزله امروز خوزستان گفت: وزارت بهداشت سریعا برای نیروها مستقر آماده باش در مناطق آ اعلام کرده است. ستاد بحران در استان تشکیل شده است. مسئولان ما و هلال احمر هم به منطقه رفته‌اند و در حال ارزیابی هستند. وی افزود:

آماده‌باشِ نیروهای وزارت بهداشت در مناطق زلزله‌زده خوزستان

شعارسال: ایرج حریرچی (معاون کل وزارت بهداشت) در ارتباط با تمهیدات وزارت بهداشت برای زلزله امروز خوزستان گفت: وزارت بهداشت سریعا برای نیروها مستقر آماده باش در مناطق آ اعلام کرده است. ستاد بحران در استان تشکیل شده است. مسئولان ما و هلال احمر هم به منطقه رفته‌اند و در حال ارزیابی هستند.

وی افزود: اقدامات طبق پروتکل در حال انجام است. مدت زمین لرزه طولانی بوده است، فعلا مجروحان در حد سرپایی و سطحی هستند. لازم است تا به مناطق روستائی برویم و بررسی لازم را انجام دهیم.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: جراحت‌های خیلی شدید هنوز گزارش نشده ‌است، اما هنوز ارزیابی از روستاها بطور کامل انجام نشده است.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایلنا ، تاریخ انتشار: 17 تیر 1398 ، کدخبر: 782817 ، www.ilnanews.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها