کد خبر: 16959
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳

شعار سال : پس از آمدن گابریل کالدرون به تیم پرسپولیس به نظر می‌رسید حواشی این تیم به پایان برسد و تیم پرسپولیس که سه قهرمانی را با برانکو به دست آورده است این روزها در باتلاق حاشیه قرار گرفته است. جدی‌ترین حاشیه پرسپولیس این روزها قرارداد بازیکنان است، نبی یکی از اعضای هیئت‌مدیره باشگاه

از رفتن برانکو تا قرارداد عجیب و غریب بازیکنان

شعار سال : پس از آمدن گابریل کالدرون به تیم پرسپولیس به نظر می‌رسید حواشی این تیم به پایان برسد و تیم پرسپولیس که سه قهرمانی را با برانکو به دست آورده است این روزها در باتلاق حاشیه قرار گرفته است.

جدی‌ترین حاشیه پرسپولیس این روزها قرارداد بازیکنان است، نبی یکی از اعضای هیئت‌مدیره باشگاه مدعی شده که قرارداد بازیکنان در زمان گرشاسبی به‌گونه‌ای بسته‌شده است که بازیکنان به‌راحتی می‌توانند از این تیم جدا شوند، هرچند که این ادعا از سوی گرشاسبی به‌سرعت تکذیب شد و مدعی شد که نبی دروغ می‌گوید و در زمان مدیرعاملی او در پرسپولیس قرارداد بازیکنان به این راحتی فسخ نمی‌شد.

ایجاد این حواشی از سوی یکی از اعضای هیئت‌مدیره دومین حاشیه پرسپولیس است، نخستین نقطه‌ضعف اعضای هیئت‌مدیره، حفظ نکردن برانکو بود که درنهایت این مربی از تیم جدا شد و می‌توان گفت دومین نقطه‌ضعف اعضای هیئت‌مدیره این باشگاه حواشی است که این روزها به وجود آوردند.

حالا باید دید این اتفاقات در پرسپولیس به کجا کشیده می‌شود و آیا پرسپولیس با گابریل می‌تواند بدون حاشیه دوران جدیدی را تجربه کند یا خیر.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری آنا،تاریخ انتشار:16تیر1398،کدخبر:402702،www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها