کد خبر: 16424
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶

شعار سال: “یوری اوشاکوف” مشاور رئیس‌جمهوری روسیه اعلام کرد که فراهم‌سازی مقدمات برگزاری نشست سران روسیه، ایران و ترکیه درباره سوریه در حال انجام است، ولی تاریخ دقیق برگزاری این نشست هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است. اوشاکوف در جمع خبرنگاران گفت: «دیدار رهبران روسیه، ایران و ترکیه برای بررسی روند اوضاع در سوریه در حال

مقدمات برگزاری نشست سران روسیه، ایران و ترکیه درباره سوریه در حال انجام است

شعار سال: یوری اوشاکوف” مشاور رئیس‌جمهوری روسیه اعلام کرد که فراهم‌سازی مقدمات برگزاری نشست سران روسیه، ایران و ترکیه درباره سوریه در حال انجام است، ولی تاریخ دقیق برگزاری این نشست هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است.

اوشاکوف در جمع خبرنگاران گفت: «دیدار رهبران روسیه، ایران و ترکیه برای بررسی روند اوضاع در سوریه در حال بررسی است و گزینه‌های ممکن درباره این نشست مطرح است، ولی تاریخ دقیق برگزاری آن هنوز با هیچ یک از طرفین مورد بررسی قرار نگرفته است».

پیش از این، روز دوشنبه روزنامه «حریت» به نقل از “رجب طیب اردوغان” رئیس جمهوری ترکیه نوشت که نشست سه‌جانبه رؤسای جمهوری روسیه، ترکیه و ایران احتمالاً در اوایل ماه جولای (نیمه نخست تیر ماه) برگزار خواهد شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار 13تیر 98، کد خبر: 2046413، www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها