کد خبر: 16033
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

شعار سال :  به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در واکنش به تصمیم ایران برای افزایش میزان اورانیوم غنی شده خود مدعی شد که ایران با آتش بازی می‌کند.ترامپ در کاخ سفید و در میان خبرنگاران گفت: آنها می‌دانند که در حال انجام چه کاری هستند. آنها می‌دانند با چه چیزی در

ترامپ: ایران در حال بازی با آتش است

شعار سال :  به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در واکنش به تصمیم ایران برای افزایش میزان اورانیوم غنی شده خود مدعی شد که ایران با آتش بازی می‌کند.
ترامپ در کاخ سفید و در میان خبرنگاران گفت: آنها می‌دانند که در حال انجام چه کاری هستند. آنها می‌دانند با چه چیزی در حال بازی هستند، آنها در حال بازی با آتش هستند. بنابراین به هیچ وجه هیچ پیامی به ایران ندارم.
پیش از این نیز سخنگوی کاخ سفید در بیانیه‌ای در واکنش تصمیم برجامی ایران گفته بود که دادن اجازه غنی‌سازی اورانیوم به ایران ذیل توافق هسته‌ای برجام از ابتدا اشتباه بوده است.
گفتنی است که ایران بر اساس ۳۶ و ۳۷ برجام تصمیم گرفته است که بخشی از تعهداتش در توافق هسته‌ای را کاهش دهد.
این اقدام ایران در واکنش به نقض و خروج آمریکا از برجام و عدم اجرای تعهدات کشورهای غربی باقی مانده در این توافق پس از ضرب الاجل تعیین شده از سوی تهران صورت گرفت و به گفته محمدجواد ظریف، ایران توافق هسته‌ای برجام را نقض نکرده است.
شعار سال،بااندکی اضافات وتلخیص برگرفته ازخبرگزاری مهر،تاریخ انتشار: 11 تیرماه 1398،کدخبر: 4655559،www.mehrnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها