کد خبر: 15806
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

شعار سال : سردار کوثری  در اراک‌ با اشاره به ماجراجویی آمریکا علیه ایران در منطقه اظهار داشت: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به صورت قاطع و همه‌جانبه از طرف مقام معظم رهبری و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در روزهای اخیر داده شد.وی افزود: این پاسخ‌ها به طوری بوده که اگر کسی به

پاسخ ایران به هرگونه ‌ماجراجویی آمریکایی‌ها ‌پیشمان‌کننده است

شعار سال : سردار کوثری  در اراک‌ با اشاره به ماجراجویی آمریکا علیه ایران در منطقه اظهار داشت: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به صورت قاطع و همه‌جانبه از طرف مقام معظم رهبری و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در روزهای اخیر داده شد.
وی افزود: این پاسخ‌ها به طوری بوده که اگر کسی به مرزهای جمهوری اسلامی ایران تعدی کند، ساکت نمی‌نشینیم و قطعا پاسخ ما سخت و پیشمان‌کننده برای متجاوز خواهد بود.
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه تصریح کرد: این مسیر ادامه دارد و آمریکا نباید دست از پا خطا کند تا منطقه در آرامش باشد و تصمیمات غلط آنها به ضرر خودشان است چراکه هر تصمیم غلطی از سوی آنها پیشمانی بسیاری برای آنها به دنبال دارد.
کوثری بیان کرد: مطمئنا اگر به جمهوری اسلامی ایران تعدی کنند پاسخ محکمی به آنها داده می‌شود.
شعار سال،بااندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم،تاریخ انتشار: 10 تیرماه 1398،کدخبر :2043523،www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها