کد خبر: 15597
تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶

شعار سال : بر اساس افشاگری مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری، برخی از مدیران این صندوق در سال گذشته حقوق‌های حتی بالاتر از ۵۰ میلیون تومان هم دریافت کرده‌اند.این در حالی است که سال گذشته به هنگام بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ در مجلس، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه مدعی بود که دولت

پول‌هایی که به جیب مدیران رفت+جدول

شعار سال : بر اساس افشاگری مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری، برخی از مدیران این صندوق در سال گذشته حقوق‌های حتی بالاتر از ۵۰ میلیون تومان هم دریافت کرده‌اند.
این در حالی است که سال گذشته به هنگام بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ در مجلس، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه مدعی بود که دولت سال آینده بودجه‌ای برای افزایش حقوق ۴۰۰ هزار تومانی کارمندان و بازنشستگان ندارد. نوبخت همچنین گفته بود که کسی در دولت بالاتر از ۱۰ میلیون تومان دریافتی ندارد.

حسن روحانی هم اواخر سال گذشته سخنان نوبخت را تکرار کرده و گفته بود: توان دولت برای افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان بیش از ۲۰ درصد نبود.
اما با افشای حقوق‌های نجومی مدیران صندوق بازنشستگی کشوری مشخص شد که امکان افزایش بیشتر حقوق کارمندان و بازنشستگان وجود داشته اما پول‌ها به جیب مدیران دولتی رفته است.
شعار سال ،بااندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت مشرق نیوز،تاریخ انتشار: 9 تیرماه 1398،کدخبر:970556،www.mashreghnews.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها