کد خبر: 15663
تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰

شعارسال: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ از مهم‌ترین شروط آغاز لیگ برتر را تجهیز و ایمنی ورزشگاه‌های لیگ برتری عنوان کرده اند. در روزها و هفته‌های گذشته نیز نمایندگانی از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال از ۹ ورزشگاه لیگ برتری در شهرهای مختلف بازدید کرده‌اند. ورزشگاه‌های آزادی تهران، نقش جهان و فولاد شهر اصفهان، ورزشگاه‌

ورزشگاه‌های لیگ برتری ایمن می‌شوند؟

شعارسال: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ از مهم‌ترین شروط آغاز لیگ برتر را تجهیز و ایمنی ورزشگاه‌های لیگ برتری عنوان کرده اند. در روزها و هفته‌های گذشته نیز نمایندگانی از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال از ۹ ورزشگاه لیگ برتری در شهرهای مختلف بازدید کرده‌اند. ورزشگاه‌های آزادی تهران، نقش جهان و فولاد شهر اصفهان، ورزشگاه‌ شهدای فولاد، تختی آبادان و شهید محمدی مسجدسلیمان، اختصاصی گسترش فولاد و یادگار امام تبریز و همچنین شهید وطنی قائمشهر ۹ ورزشگاهی هستند که در روزهای گذشته مورد بازرسی قرار گرفته است.

نمایندگان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در این بازدیدها نواقص هر ورزشگاه را یاداشت کرده‌‌اند و آن را به مسئولان مربوطه گزارش داده‌اند. به این ترتیب مدیران کل ورزش و جوانان استان، هیات‌های فوتبال و باشگاه‌های لیگ برتری فرصت بسیار کمی برای تجهیز این ورزشگاه‌ها و ایمنی سازی آنها دارند.

مسئولان استانی و باشگاه‌ها باید تا قبل از ۱۰ مرداد حداقل بتوانند امکانات فروش بلیت الکترونیکی، شماره‌دار شدن صندلی‌ها و نصب دوربین‌های مداربسته را در ورزشگاه‌ها ایجاد کنند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار: 9 تیر 1398 ، کدخبر: 13980408000388 ، www.farsnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها