کد خبر: 15267
تاریخ انتشار: جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸ - ۳:۳۶

شعار سال: در این مناظره 10 نامزد حزب دموکرات که بر اساس قرعه‌کشی شبکه ان‌بی‌سی انتخاب شده بودند با یکدیگر مناظره کردند. قرار است مناظره دوم 10 نامزد دیگر حزب دموکرات امشب(پنج‌شنبه) برگزار شود. مناظره دوم با حضور چهره‌های نامداری چون “جو بایدن” و “برنی سندرز” خواهد بود. مهم‌ترین چهره مناظره دیشب سناتور “الیزابت وارن” لیبرال

رای‌گیری درباره برجام در نخستین برنامه انتخاباتی آمریکا (+عکس)

شعار سال: در این مناظره 10 نامزد حزب دموکرات که بر اساس قرعه‌کشی شبکه ان‌بی‌سی انتخاب شده بودند با یکدیگر مناظره کردند.

قرار است مناظره دوم 10 نامزد دیگر حزب دموکرات امشب(پنج‌شنبه) برگزار شود. مناظره دوم با حضور چهره‌های نامداری چون “جو بایدن” و “برنی سندرز” خواهد بود.

مهم‌ترین چهره مناظره دیشب سناتور “الیزابت وارن” لیبرال بود که تا اینجای کار توانسته کمپین انتخاباتی خود را بالا بکشد و به جایگاه سوم نامزدهای حزب دموکرات پس از بایدن و سندرز برسد.

از نکات جالب توجه مناظره دیشب موافقت 90 درصد نامزدهای دموکرات با “برجام” بود و آن هنگامی بود که مجری برنامه از نامزدها پرسید نامزدهایی که در صورت پیروزی در انتخابات آتی به برجام برخواهند گشت دست‌های خود را بالا ببرند و آن گونه که در تصویر قابل مشاهده است از 10 نامزد دموکرات 9 نامزد دست‌های خود را به نشانه موافقت بالا آوردند.

نامزدی که به این سوال جواب منفی داد سناتور رنگین‌پوست 50 ساله ایالت نیوجرسی “کوری بوکر” بود. او در توجیه بالا نبردن دستهایش به مجریان مناظره گفت: او در صورتی که رییس جمهوری شود تلاش خواهد کرد به توافق جدید و بهتری با ایران برسد.

رای گیری در نخستین مناظره نامزدهای دموکرات درباره بازگشت به برجام/ عکس: رویترز

رای‌گیری درباره برجام در نخستین مناظره انتخاباتی نامزدهای حزب دموکرات آمریکا(+عکس)

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری عصر ایران ، تاریخ انتشار6تیر 98، کد خبر: 675603، www.asriran.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها