کد خبر: 15177
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲

شعار سال: خالد بن احمد آل‌خلیفه، وزیر امور خارجه بحرین در حاشیه کارگاه منامه با اعلام خوش‌خدمتی خودش به رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه این رژیم در منطقه غرب‌آسیا ماندنی است، گفت: «صهیونیست‌ها حق دارند در مرزهای فعلی خودشان زندگی کنند و برخی دولت‌های عربی هم خواهان عادی‌سازی روابط با این رژیم هستند». وی که

بحرین آماده عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی است

شعار سال: خالد بن احمد آل‌خلیفه، وزیر امور خارجه بحرین در حاشیه کارگاه منامه با اعلام خوش‌خدمتی خودش به رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه این رژیم در منطقه غرب‌آسیا ماندنی است، گفت: «صهیونیست‌ها حق دارند در مرزهای فعلی خودشان زندگی کنند و برخی دولت‌های عربی هم خواهان عادی‌سازی روابط با این رژیم هستند».

وی که با روزنامه تایم رژیم صهیونیستی گفتگو کرده بود با بیان اینکه کنفرانس سازش منامه به‌دنبال احیا و ایجاد رابطه خوب با رژیم صهیونیستی است.

این مقام سلطنتی رژیم بحرین از حق دفاع و جنگ‌افروزی رژیم صهیونیستی دفاع کرد و گفت: «کشورهای عربی هم حق دارند برای صلح خواستار عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی باشند».

احمد آل‌خلیفه از رژیم صهیونیستی خواست که با سران کشورهای عربی رابطه برقرار کند و برای حل مشکلاتی که آنها به این رژیم اعلام می‌کنند، پاسخ مثبت بدهد.

وی کارگاه بحرین را بسیار وسوسه انگیز توصیف کرد، افزود: «برخی کشورهای عربی آمادگی عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را دارند».

گفتنی است؛ کارگاه اقتصادی منامه دیروز و امروز در بحرین برگزار می‌شود و قصد آن جمع‌آوری پول برای خل مشکل فلسطین و طرح معامله قرن است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا، تاریخ انتشار 6 تیر 98، کد خبر: 401019، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها