کد خبر: 15049
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸

شعار سال : اینجا و آنجا نوشته شد که استقلال اگر در فلان مقطع ۳۰ هزار دلار می‌پرداخت، این پرونده به یک بدهی حدود ۳۷۰ هزار دلاری تبدیل نمی‌شد، اما واقعیت این است که پروپژیچ و مدیر برنامه‌هایش هرگز با ۳۰ هزار دلار راضی به فسخ نمی‌شدند. باقی‌مانده حقوق پروپژیچ در فصل اول قراردادش حدود

سندی که درباره بدهی میلیاردی استقلال فاش شد

شعار سال : اینجا و آنجا نوشته شد که استقلال اگر در فلان مقطع ۳۰ هزار دلار می‌پرداخت، این پرونده به یک بدهی حدود ۳۷۰ هزار دلاری تبدیل نمی‌شد، اما واقعیت این است که پروپژیچ و مدیر برنامه‌هایش هرگز با ۳۰ هزار دلار راضی به فسخ نمی‌شدند.

باقی‌مانده حقوق پروپژیچ در فصل اول قراردادش حدود ۱۲۰ هزار دلار بوده و دلیل موجهی برای اینکه پروپژیچ به جای ۱۲۰ هزار دلار، با ۳۰ هزار دلار فسخ می‌کرد وجود ندارد. قرارداد فصل بعد او هم حدود ۲۵۰ هزار دلار بود و حالا پروپژیچ از استقلال ۳۷۰ هزار دلار طلبکار است.

به این نامه دقت کنیم، شاید زوایای دیگری از پرونده را روشن کند. در این نامه باشگاه استقلال ۸ جون ۲۰۱۶ به مدیربرنامه‌های پروپژیچ اطلاع داده که در تمرینات شرکت کند و درباره قرارداد آینده مذاکره کنند. مدیربرنامه‌های ایرانی پروپژیچ تایید کرده که نامه را دریافت کرده و به بازیکنش اطلاع می‌دهد.

شعار سال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از وبسایت تابناک، تاریخ انتشار: 5 تیر1398 ، کدخبر: 907959: www.tabnak.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها