کد خبر: 14992
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

شعار سال : کانال سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به تحریم‌های مضحک و پوشالی آمریکا علیه کشورمان، ویدئویی از سخنرانی منتشرنشده وی در سوریه درباره قدرت نظامی ایران و پیش‌بینی سال‌ها پیش حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای قدرت ملت را منتشر کرد. در بخشی از این ویدئو سرلشکر سلیمانی می‌گوید:

سخنرانی سرلشگر سلیمانی +فیلم

شعار سال : کانال سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به تحریم‌های مضحک و پوشالی آمریکا علیه کشورمان، ویدئویی از سخنرانی منتشرنشده وی در سوریه درباره قدرت نظامی ایران و پیش‌بینی سال‌ها پیش حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای قدرت ملت را منتشر کرد.

در بخشی از این ویدئو سرلشکر سلیمانی می‌گوید: «چه آمریکا، چه سعودی، چه هر الاغ دیگری نمی‌تواند کاری انجام دهد. آن‌ها در برابر اراده الهی پشیزی هم نیستند.»

در بخش دیگری از کلیپ سخنرانی از رهبر انقلاب را مشاهده می‌کنید که ایشان می‌فرمایند: «در آینده ملتمان می‌بینم روزی را که ملت ما به عنوان یک ملت شکست ناپذیر، ملتی که حمله کردن به او حمله کننده را پشیمان خواهد کرد، ملتی را که تعرض خود را به قدرت جواب خواهد داد.»

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان ، تاریخ انتشار: 5 تیر1398 ، کدخبر:6980011 : www.yjc.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها