کد خبر: 15034
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳

شعارسال: علی قلعه‌قوند در خصوص علت عدم تخصیص ارز دولتی به واردات چادر مشکلی اظهار کرد: متأسفانه به مانند دیگر محصولات که ارز دولتی و نیمایی برای واردات تعلق می‌گیرد به چادر مشکی که هویت اسلامی ایرانی است هیچ تخصیص ارزی داده نمی‌شود. وی افزود: دولت در مورد اختصاص ارز به چادر مشکی کوتاهی می‌کند؛

دولت در مورد اختصاص ارز به واردات چادر مشکی کوتاهی می‌کند

شعارسال: علی قلعه‌قوند در خصوص علت عدم تخصیص ارز دولتی به واردات چادر مشکلی اظهار کرد: متأسفانه به مانند دیگر محصولات که ارز دولتی و نیمایی برای واردات تعلق می‌گیرد به چادر مشکی که هویت اسلامی ایرانی است هیچ تخصیص ارزی داده نمی‌شود.

وی افزود: دولت در مورد اختصاص ارز به چادر مشکی کوتاهی می‌کند؛ حتی بانک مرکزی و یا وزارت صنعت و معدن و تجارت هم در این مورد کوتاهی کرده‌اند.

عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب با بیان اینکه دولت از پرداخت تخصیص ارز به چادر مشکی شانه خالی می‌کند، ادامه داد:‌ متأسفانه دولت به تمامی کالاهای اساسی غیرضروری ارز اختصاص می‌دهد اما به این کالای واجب که بخش عظیمی از زنان کشور از آن استفاده می‌کنند، ارز نمی‌دهد.

قلعه‌قوند بیان کرد: به نظر باید فشار حداکثری هم از جانب تولیدکنندگان چادر و هم رسانه‌ها به دولت و مجموعه صنعت و معدن و تجارت برای تخصیص ارز دولتی به واردات چادر مشکی وارد شود.

وی ادامه داد:‌ باید اطلاعات را ما تولیدکنندگان بدهیم و رسانه‌ها با مطالبه‌گری از دولت این مشکل را حل کنند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 5 تیر 1398 ، کدخبر: 400600 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها