کد خبر: 15091
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۸

شعار سال:اصغر جهانگیر، رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی درباره جزئیات ماجرای قتل یک زندانی در فشافویه توضیحاتی داد. اصغر جهانگیر، رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی در خصوص جزئیات قتل یک زندانی در زندان فشافویه بیان کرد: این اتفاق در 90 ثانیه رخ داده است. یعنی در کمتر از دو دقیقه این درگیری به

جنایت در زندان فشافویه در کمتر از 90 ثانیه رخ داده است

شعار سال:اصغر جهانگیر، رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی درباره جزئیات ماجرای قتل یک زندانی در فشافویه توضیحاتی داد.

اصغر جهانگیر، رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی در خصوص جزئیات قتل یک زندانی در زندان فشافویه بیان کرد: این اتفاق در 90 ثانیه رخ داده است. یعنی در کمتر از دو دقیقه این درگیری به وجود آمده و زندانیان با سرامیک شکسته به آن مرحوم حمله کردند و این حمله به قدری سریع بوده که تا رسیدن مسئولان زندان او را مجروح کردند.

وی افزود: البته مأموران زندان بلافاصله این زندانی را به بهداری معرفی کردند و تحت درمان‌های اولیه قرار گرفت و سپس به بیمارستان اعزام شد، اما به دلیل شدت خونریزی فوت کرد.

جهانگیر با اشاره به تاکید رئیس قوه قضائیه مبنی بر پیگیری موضوع قتل فشافویه گفت: مسئولان سازمان زندان‌ها به نمایندگی از ریاست قوه به خانواده آن مرحوم سرکشی و مراتب تسلیت خود را اعلام کرده و پیگیر این موضوع هستند و ما اجازه نمی‌دهیم حقوق این فرد تضییع شود.

گفتنی است؛ هفته گذشته “علیرضا شیرمحمدعلی” زندانی 21 ساله در زندان فشافویه مورد حمله دو قاتل سابقه دار قرار گرفت و با 30 ضربه مجروح شد.

به دنبال این حادثه غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه گفت: پرونده قتل مرحوم علیرضا شیرمحمدعلی با حساسیت و جدیت تمام توسط دادسرای عمومی و انقلاب رسیدگی و همانند برخی پرونده‌های ویژه دیگر با گذشت 48 ساعت از وقوع قتل، تحقیقات دادسرایی آن انجام و پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع و در دادگاه نیز به صورت ویژه و در حداقل زمان قانونی رسیدگی خواهدشد.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تحلیلی اعتمادآنلاین،تاریخ انتشار:5تیر 1398،کدخبر:315909،etemadonline.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها