کد خبر: 14760
تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲:۵۷

شعارسال: طرح سهام عدالت در حالی از سال 1385 تا کنون در حال اجرا است که بر اساس آن از محل سود سهام تخصیص‌یافته به مشمولان، اقساط این سهام طی مدت 10 سال تسویه شده است. بر این اساس از سال 96 و با پایان یافتن مهلت تسویه اقساط سهام عدالت، سود این سهام به‌صورت

تابستان ۹۸ آمد، از پرداخت سود سهام عدالت مجامع ۹۶ برخی مشمولان خبری نشد

شعارسال: طرح سهام عدالت در حالی از سال 1385 تا کنون در حال اجرا است که بر اساس آن از محل سود سهام تخصیص‌یافته به مشمولان، اقساط این سهام طی مدت 10 سال تسویه شده است.

بر این اساس از سال 96 و با پایان یافتن مهلت تسویه اقساط سهام عدالت، سود این سهام به‌صورت نقدی به مشمولان در حال پرداخت است.

این در حالی است که چندی پیش پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی‌سازی و سیدجعفر سبحانی، مشاور بازنشسته این سازمان با تأکید در گفتگو با رسانه‌ها اعلام کردند، پرداخت سود سهام عدالت مربوط به سال مالی 96 تمامی مشمولان انجام شده است.

با این حال اما شمار قابل‌توجهی از مشمولان که مربوط به آخرین گروه مشمولان دریافت‌کننده این سود هستند (کارمندان دولت و بازنشستگان) هنوز سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده‌اند.

بر این اساس پیگیری‌ها از سازمان خصوصی‌سازی بیانگر این مطلب است که با وجود اتمام مجامع سال 96 شرکت‌های حاضر در پرتفوی سهام عدالت و پایان مهلت 8 ماه پرداخت این سود (مطابق قانون تجارت) کماکان این سود از شرکت‌های سرمایه‌پذیر دریافت نشده و در پی آن شماره شبای بانکی اعلام‌شده توسط برخی از مشمولان نیز هنوز این سود را به خود ندیده است!

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: 3 خرداد 1398 ، کدخبر: 2039578 ، www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها